LED12W-16-C0800-D
LED12W-16-C0800-D Thomas Research Products
LED-12W-D.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 8-16V 800MA
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Voltage - Output: 8 ~ 16V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP66
Efficiency: 79%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 800mA
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 12 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 8-16V 800MA, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Voltage - Output: 8 ~ 16V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP66, Efficiency: 79%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 800mA, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 12 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.