LED12W-24-C0500-D
LED12W-24-C0500-D Thomas Research Products
LED-12W-D.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 8-24V 500MA
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Voltage - Output: 12 ~ 24V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP66
Efficiency: 80%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 500mA
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 12 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 96 шт:
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 8-24V 500MA, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Voltage - Output: 12 ~ 24V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP66, Efficiency: 80%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 500mA, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 12 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.