Продукція > THOMAS RESEARCH PRODUCTS > LED16W120-028-C0600-LT
LED16W120-028-C0600-LT
LED16W120-028-C0600-LT Thomas Research Products
LED-16W-LT.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 17-28V 600MA
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 3.74" L x 1.60" W x 0.98" H (95.0mm x 41.0mm x 25.0mm)
Voltage - Output: 17 ~ 28V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 132VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP66
Efficiency: 84%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 600mA
Dimming: ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 108VAC
Power (Watts): 16 W
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 17-28V 600MA, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 3.74" L x 1.60" W x 0.98" H (95.0mm x 41.0mm x 25.0mm), Voltage - Output: 17 ~ 28V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 132VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP66, Efficiency: 84%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 600mA, Dimming: ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 108VAC, Power (Watts): 16 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.