LED17W-24
LED17W-24 Thomas Research Products
LED-17W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CV AC/DC 24V 700MA
Features: OCP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.43" L x 0.98" W x 0.87" H (214.0mm x 25.0mm x 22.0mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cULus
Ratings: IP66
Efficiency: 82%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 17 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CV AC/DC 24V 700MA, Features: OCP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 8.43" L x 0.98" W x 0.87" H (214.0mm x 25.0mm x 22.0mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cULus, Ratings: IP66, Efficiency: 82%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 17 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.