LED20W-36-C0550-D
LED20W-36-C0550-D Thomas Research Products
LED-20W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 18-36V 550MA
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 3.74" L x 1.61" W x 0.98" H (95.0mm x 41.0mm x 25.0mm)
Voltage - Output: 18 ~ 36V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP66, NEMA 4
Efficiency: 82%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 550mA
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 141 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 18-36V 550MA, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 3.74" L x 1.61" W x 0.98" H (95.0mm x 41.0mm x 25.0mm), Voltage - Output: 18 ~ 36V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP66, NEMA 4, Efficiency: 82%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 550mA, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.