LED20W-40-C0500-D
LED20W-40-C0500-D Thomas Research Products
LED-20W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 14-40V 500MA
Features: OCP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.74" L x 1.61" W x 0.98" H (95.0mm x 41.0mm x 25.0mm)
Voltage - Output: 20 ~ 40V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP66, NEMA 4
Efficiency: 82%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 500mA
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 628 шт:
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 14-40V 500MA, Features: OCP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.74" L x 1.61" W x 0.98" H (95.0mm x 41.0mm x 25.0mm), Voltage - Output: 20 ~ 40V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP66, NEMA 4, Efficiency: 82%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 500mA, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.