LED25W-20-C1250
LED25W-20-C1250 Thomas Research Products
LED-25W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 7-20V 1.25A
Features: OCP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.15" L x 2.44" W x 0.99" H (80.0mm x 62.0mm x 25.2mm)
Voltage - Output: 10 ~ 20V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP66
Efficiency: 83%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.25A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 7-20V 1.25A, Features: OCP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.15" L x 2.44" W x 0.99" H (80.0mm x 62.0mm x 25.2mm), Voltage - Output: 10 ~ 20V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP66, Efficiency: 83%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.25A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 25 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.