LED25W-40-C0620
LED25W-40-C0620 Thomas Research Products
LED-25W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 13-40V 620MA
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 3.15" L x 3.07" W x 0.99" H (80.0mm x 78.0mm x 25.2mm)
Voltage - Output: 20 ~ 40V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CE, cULus
Ratings: IP66, NEMA 4
Efficiency: 84%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 620mA
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 13-40V 620MA, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 3.15" L x 3.07" W x 0.99" H (80.0mm x 78.0mm x 25.2mm), Voltage - Output: 20 ~ 40V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CE, cULus, Ratings: IP66, NEMA 4, Efficiency: 84%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 620mA, Voltage - Input (Min): 100VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 25 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.