LED25W-62-C0400-D
LED25W-62-C0400-D Thomas Research Products
LED-25W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 21-62V 400MA
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 3.15" L x 2.44" W x 1.18" H (80.0mm x 62.0mm x 30.0mm)
Voltage - Output: 21 ~ 62V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP66
Efficiency: 85%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 400mA
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 24.8 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 127 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 21-62V 400MA, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 3.15" L x 2.44" W x 1.18" H (80.0mm x 62.0mm x 30.0mm), Voltage - Output: 21 ~ 62V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP66, Efficiency: 85%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 400mA, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 24.8 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.