LED30W-024-C1250-D Thomas Research Products
LED-30W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: SWITCH MODE LED DRIVER
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 4.92" L x 1.69" W x 0.98" H (125.0mm x 43.0mm x 25.0mm)
Voltage - Output: 8 ~ 24V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus, FCC
Ratings: IP66
Efficiency: 86%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.25A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 30 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH MODE LED DRIVER, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 4.92" L x 1.69" W x 0.98" H (125.0mm x 43.0mm x 25.0mm), Voltage - Output: 8 ~ 24V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, FCC, Ratings: IP66, Efficiency: 86%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.25A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 30 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.