LED30W-18-C1660-RAL Thomas Research Products
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED POWER SUPPLY
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 5.31" L x 1.69" W x 0.98" H (134.9mm x 42.9mm x 24.9mm)
Voltage - Output: 6 ~ 18V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Ratings: IP66
Efficiency: 85%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.66A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 30 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED POWER SUPPLY, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 5.31" L x 1.69" W x 0.98" H (134.9mm x 42.9mm x 24.9mm), Voltage - Output: 6 ~ 18V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Ratings: IP66, Efficiency: 85%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.66A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 30 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.