LED30W-85-C0350-D
LED30W-85-C0350-D Thomas Research Products
LED-30W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 42-85V 350MA
Features: OCP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.92" L x 1.69" W x 0.98" H (125.0mm x 43.0mm x 25.0mm)
Voltage - Output: 42 ~ 85V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus, FCC
Ratings: IP66
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 350mA
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 30 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 381 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 42-85V 350MA, Features: OCP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.92" L x 1.69" W x 0.98" H (125.0mm x 43.0mm x 25.0mm), Voltage - Output: 42 ~ 85V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, FCC, Ratings: IP66, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 350mA, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 30 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.