LED35W-036-C1050-D Thomas Research Products
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED SUPPLY CC AC/DC 18-54 700MA
Packaging: Bulk
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 8.39" L x 1.05" W x 1.02" H (213.0mm x 26.8mm x 26.0mm)
Voltage - Output: 18 ~ 36V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP66
Efficiency: 85%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 35 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED SUPPLY CC AC/DC 18-54 700MA, Packaging: Bulk, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 8.39" L x 1.05" W x 1.02" H (213.0mm x 26.8mm x 26.0mm), Voltage - Output: 18 ~ 36V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP66, Efficiency: 85%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.05A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 35 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.