LED40W-018-C2000
LED40W-018-C2000 Thomas Research Products
LED-40W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 10-18V 2A
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 10 ~ 18V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 10-18V 2A, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm), Voltage - Output: 10 ~ 18V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP66, NEMA 4, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.