LED40W-022-C1820
LED40W-022-C1820 Thomas Research Products
LED-40W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 7-22V 1.82A
Features: OCP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 11 ~ 22V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP66, NEMA 4
Efficiency: 86%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.82A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 78 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 7-22V 1.82A, Features: OCP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm), Voltage - Output: 11 ~ 22V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP66, NEMA 4, Efficiency: 86%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.82A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.