LED40W-024-C1300-D
LED40W-024-C1300-D Thomas Research Products
TRP%20Classic%20Driver%20Catalog.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 8-24V 1.3A
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 12 ~ 24V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP66, NEMA 4
Efficiency: 86%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.3A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 650 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 8-24V 1.3A, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm), Voltage - Output: 12 ~ 24V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP66, NEMA 4, Efficiency: 86%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.3A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.