LED40W-045-C0900-M-D Thomas Research Products
LED-40W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER 40W 900MA 15-45V DIM
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.1mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 18 ~ 45V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP66
Efficiency: 86%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 900mA
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 41 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER 40W 900MA 15-45V DIM, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.1mm x 32.0mm), Voltage - Output: 18 ~ 45V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP66, Efficiency: 86%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 900mA, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 41 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.