LED40W-072-C0550-D-HV
LED40W-072-C0550-D-HV Thomas Research Products
LED-40W-HV.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 24-72V 550MA
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 3.78" L x 2.80" W x 1.26" H (96.0mm x 71.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 24 ~ 72V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: cURus
Ratings: IP66, NEMA 4
Efficiency: 85%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 550mA
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 312VAC
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 24-72V 550MA, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 3.78" L x 2.80" W x 1.26" H (96.0mm x 71.0mm x 32.0mm), Voltage - Output: 24 ~ 72V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: cURus, Ratings: IP66, NEMA 4, Efficiency: 85%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 550mA, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 312VAC, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.