Продукція > THOMAS RESEARCH PRODUCTS > LED40W120-040-C1000-LT
LED40W120-040-C1000-LT
LED40W120-040-C1000-LT Thomas Research Products
LED-40W-LT.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 25-40V 1A
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 3.78" L x 2.80" W x 1.26" H (96.0mm x 71.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 25 ~ 40V
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP66
Efficiency: 84%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1A
Dimming: ELV, Triac
Part Status: Active
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 25-40V 1A, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 3.78" L x 2.80" W x 1.26" H (96.0mm x 71.0mm x 32.0mm), Voltage - Output: 25 ~ 40V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP66, Efficiency: 84%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1A, Dimming: ELV, Triac, Part Status: Active, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.