LED50W-012-C4200-D
LED50W-012-C4200-D Thomas Research Products
LED-50W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 4-12V 4.2A
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.64" L x 1.69" W x 0.98" H (194.0mm x 43.0mm x 25.0mm)
Voltage - Output: 6 ~ 12V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cULus
Ratings: IP66
Efficiency: 84%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4.2A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 50 W
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 4-12V 4.2A, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.64" L x 1.69" W x 0.98" H (194.0mm x 43.0mm x 25.0mm), Voltage - Output: 6 ~ 12V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cULus, Ratings: IP66, Efficiency: 84%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4.2A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 50 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.