LED50W-012
LED50W-012 Thomas Research Products
LED-50W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CV AC/DC 12V 4.2A
Features: OCP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.64" L x 1.69" W x 0.98" H (194.0mm x 43.0mm x 25.0mm)
Voltage - Output: 12V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -30°C ~ 65°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cULus
Ratings: IP66
Efficiency: 84%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4.2A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 50 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CV AC/DC 12V 4.2A, Features: OCP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.64" L x 1.69" W x 0.98" H (194.0mm x 43.0mm x 25.0mm), Voltage - Output: 12V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -30°C ~ 65°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cULus, Ratings: IP66, Efficiency: 84%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4.2A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 50 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.