LED50W-015-C3330-D
LED50W-015-C3330-D Thomas Research Products
LED-50W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 5-15V 3.33A
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.64" L x 1.69" W x 0.98" H (194.0mm x 43.0mm x 25.0mm)
Voltage - Output: 7.5 ~ 15V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cULus
Ratings: IP66
Efficiency: 85%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 3.33A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 50 W
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 5-15V 3.33A, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.64" L x 1.69" W x 0.98" H (194.0mm x 43.0mm x 25.0mm), Voltage - Output: 7.5 ~ 15V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cULus, Ratings: IP66, Efficiency: 85%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 3.33A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 50 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.