LED50W-036-C1400
LED50W-036-C1400 Thomas Research Products
LED-50W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 12-36V 1.4A
Features: OCP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.64" L x 1.69" W x 0.98" H (194.0mm x 43.0mm x 25.0mm)
Voltage - Output: 18 ~ 36V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 65°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cULus
Ratings: IP66
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 50 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 12-36V 1.4A, Features: OCP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.64" L x 1.69" W x 0.98" H (194.0mm x 43.0mm x 25.0mm), Voltage - Output: 18 ~ 36V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 65°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cULus, Ratings: IP66, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 50 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.