Продукція > THOMAS RESEARCH PRODUCTS > LED50WPR2T5-050-C1400-D
LED50WPR2T5-050-C1400-D
LED50WPR2T5-050-C1400-D Thomas Research Products
LED-50W-PR2T5.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 20-50V 1.4A
Packaging: Box
Features: OCP, SCP
Size / Dimension: 11.81" L x 1.18" W x 0.83" H (300.0mm x 30.0mm x 21.0mm)
Voltage - Output: 20 ~ 50V
Type: Constant Current
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 83%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 108VAC
Power (Watts): 50 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 20-50V 1.4A, Packaging: Box, Features: OCP, SCP, Size / Dimension: 11.81" L x 1.18" W x 0.83" H (300.0mm x 30.0mm x 21.0mm), Voltage - Output: 20 ~ 50V, Type: Constant Current, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 83%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 108VAC, Power (Watts): 50 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.