LED60W-012
LED60W-012 Thomas Research Products
LED-60W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CV AC/DC 12V 5A
Features: OCP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.25" L x 2.81" W x 1.83" H (184.0mm x 71.3mm x 46.5mm)
Voltage - Output: 12V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -30°C ~ 65°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cULus
Ratings: IP66
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 5A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CV AC/DC 12V 5A, Features: OCP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.25" L x 2.81" W x 1.83" H (184.0mm x 71.3mm x 46.5mm), Voltage - Output: 12V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -30°C ~ 65°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cULus, Ratings: IP66, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 5A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.