LED60W-024
LED60W-024 Thomas Research Products
LED-60W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CV AC/DC 24V 2.5A
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 6.81" L x 2.81" W x 1.83" H (173.0mm x 71.3mm x 46.5mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Voltage
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP66
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.5A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 180 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CV AC/DC 24V 2.5A, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 6.81" L x 2.81" W x 1.83" H (173.0mm x 71.3mm x 46.5mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Voltage, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP66, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.5A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.