LED60W-036-C1670
LED60W-036-C1670 Thomas Research Products
LED-60W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 12-36V 1.67A
Features: OCP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.42" L x 2.81" W x 1.83" H (163.0mm x 71.3mm x 46.5mm)
Voltage - Output: 12 ~ 36V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 65°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, CSA, cULus, EN
Ratings: IP66
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.67A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 60 W
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 12-36V 1.67A, Features: OCP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.42" L x 2.81" W x 1.83" H (163.0mm x 71.3mm x 46.5mm), Voltage - Output: 12 ~ 36V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 65°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, CSA, cULus, EN, Ratings: IP66, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.67A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.