LED60W-043-C1400-PD Thomas Research Products
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED POWER SUPPLY
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 6.42" L x 2.81" W x 1.83" H (163.1mm x 71.4mm x 46.5mm)
Voltage - Output: 14 ~ 43V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Ratings: IP66
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 60 W
Написати відгук
Description: LED POWER SUPPLY, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 6.42" L x 2.81" W x 1.83" H (163.1mm x 71.4mm x 46.5mm), Voltage - Output: 14 ~ 43V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Ratings: IP66, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.