LEDBHR25CB
LEDBHR25CB TIMEGUARD
2895726.pdf
Виробник: TIMEGUARD
Description: TIMEGUARD - LEDBHR25CB - LEUCHTE, LED, 5000K, 25W, 1800LM
tariffCode: 85399090
productTraceability: No
Breite: 220mm
rohsCompliant: YES
Länge: 220mm
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Tiefe: 80mm
Lichtqelle: LED
usEccn: EAR99
Produktpalette: -
SVHC: No SVHC (16-Jul-2019)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TIMEGUARD - LEDBHR25CB - LEUCHTE, LED, 5000K, 25W, 1800LM, tariffCode: 85399090, productTraceability: No, Breite: 220mm, rohsCompliant: YES, Länge: 220mm, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Tiefe: 80mm, Lichtqelle: LED, usEccn: EAR99, Produktpalette: -, SVHC: No SVHC (16-Jul-2019).