LEG100W-143-C0700
LEG100W-143-C0700 Thomas Research Products
LEG-100W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVR CC AC/DC 48-143V 700MA
Packaging: Box
Size / Dimension: 9.47" L x 1.80" W x 1.32" H (240.5mm x 45.8mm x 33.5mm)
Voltage - Output: 48 ~ 143V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP66
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Voltage - Input (Min): 120VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 100 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVR CC AC/DC 48-143V 700MA, Packaging: Box, Size / Dimension: 9.47" L x 1.80" W x 1.32" H (240.5mm x 45.8mm x 33.5mm), Voltage - Output: 48 ~ 143V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP66, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Voltage - Input (Min): 120VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 100 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.