LEG150W-280-C0530-D
LEG150W-280-C0530-D Thomas Research Products
LEG-150W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER 150W
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 8.30" L x 2.30" W x 1.65" H (210.8mm x 58.4mm x 41.9mm)
Voltage - Output: 94 ~ 280V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP66
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 530mA
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 108VAC
Power (Watts): 148.4 W
Написати відгук
Description: LED DRIVER 150W, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 8.30" L x 2.30" W x 1.65" H (210.8mm x 58.4mm x 41.9mm), Voltage - Output: 94 ~ 280V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP66, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 530mA, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 108VAC, Power (Watts): 148.4 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.