LEG150W-425-C0350 Thomas Research Products
LEG-150W_Series_Ds_Rev_Oct_2016.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED POWER SUPPLY
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 8.30" L x 2.30" W x 1.65" H (210.8mm x 58.4mm x 41.9mm)
Voltage - Output: 120 ~ 425V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Ratings: IP66
Efficiency: 92%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 350mA
Voltage - Input (Min): 108VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 148.7 W
Написати відгук
Description: LED POWER SUPPLY, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 8.30" L x 2.30" W x 1.65" H (210.8mm x 58.4mm x 41.9mm), Voltage - Output: 120 ~ 425V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Ratings: IP66, Efficiency: 92%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 350mA, Voltage - Input (Min): 108VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 148.7 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.