LEG75W-072-C1050-D
LEG75W-072-C1050-D Thomas Research Products
LEG-75W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 24-72V 1.05A
Packaging: Bulk
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 9.47" L x 1.80" W x 1.32" H (240.5mm x 45.8mm x 33.5mm)
Voltage - Output: 24 ~ 72V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP66
Efficiency: 89%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 75 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 24-72V 1.05A, Packaging: Bulk, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 9.47" L x 1.80" W x 1.32" H (240.5mm x 45.8mm x 33.5mm), Voltage - Output: 24 ~ 72V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP66, Efficiency: 89%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.05A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 100VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 75 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.