LEG75W-108-C0700 Thomas Research Products
LEG-75W_Series_Ds_Rev_Oct_2016.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED POWER SUPPLY
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 8.30" L x 1.80" W x 1.32" H (210.8mm x 45.7mm x 33.5mm)
Voltage - Output: 36 ~ 108V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Ratings: IP66
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Voltage - Input (Min): 108VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 75 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED POWER SUPPLY, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 8.30" L x 1.80" W x 1.32" H (210.8mm x 45.7mm x 33.5mm), Voltage - Output: 36 ~ 108V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Ratings: IP66, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Voltage - Input (Min): 108VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 75 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.