LEG75W-142-C0530-D
LEG75W-142-C0530-D Thomas Research Products
LEG-75W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVR CC AC/DC 48-142V 530MA
Features: OCP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 9.47" L x 1.80" W x 1.32" H (240.5mm x 45.8mm x 33.5mm)
Voltage - Output: 48 ~ 142V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP66, NEMA 4
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 530mA
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 120VAC
Power (Watts): 75 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 302 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVR CC AC/DC 48-142V 530MA, Features: OCP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 9.47" L x 1.80" W x 1.32" H (240.5mm x 45.8mm x 33.5mm), Voltage - Output: 48 ~ 142V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP66, NEMA 4, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 530mA, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 120VAC, Power (Watts): 75 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.