Продукція > LEK > LEK100M63V511
LEK100M63V511
Виробник:
10uF 63V +/-20% 5*11mm +105C Low ESR (LEK100M63V511) Конденсаторы
на замовлення 1035 шт:
термін постачання 4 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LEK100M63V511