Продукція > LEK > LEK101M25V611
LEK101M25V611
Виробник:
100uF 25V +/-20% 6.3*11mm +105C Low ESR (LEK101M25V611) Конденсаторы Aluminium
на замовлення 4545 шт:
Написати відгук
Технічний опис LEK101M25V611