Продукція > LEK > LEK101M35V811
LEK101M35V811
Виробник:
100uF 35V +/-20% 8*11mm +105C Low ESR (LEK101M35V811) Конденсаторы
на замовлення 4535 шт:
Написати відгук
Технічний опис LEK101M35V811