Продукція > LEK > LEK221M25V811
LEK221M25V811
Виробник:
220uF 25V +/-20V 8*11mm +105C Low ESR (LEK221M25V811) Конденсаторы
на замовлення 10649 шт:
термін постачання 4 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LEK221M25V811