Продукція > LEK > LEK221M35V814
LEK221M35V814
Виробник:
220uF 35V +/-20% 8*14mm +105C Low ESR (LEK221M35V814) Конденсаторы
на замовлення 5468 шт:
термін постачання 4 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LEK221M35V814