LES20B48-3V3RAJ
LES20B48-3V3RAJ Artesyn Embedded Power
LES20_Eighth-Brick_B.pdf
Виробник: Artesyn Embedded Power
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 80W
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Packaging: Tray
Package / Case: 8-DIP Module, 1/8 Brick
Size / Dimension: 2.30" L x 0.90" W x 0.33" H (58.4mm x 22.9mm x 8.4mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 91%
Current - Output (Max): 20A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 3.3V
Control Features: Enable, Active Low
Power (Watts): 80 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 80W, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Packaging: Tray, Package / Case: 8-DIP Module, 1/8 Brick, Size / Dimension: 2.30" L x 0.90" W x 0.33" H (58.4mm x 22.9mm x 8.4mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 91%, Current - Output (Max): 20A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 3.3V, Control Features: Enable, Active Low, Power (Watts): 80 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.