LF-A1-100H105A
LF-A1-100H105A Lifud Technology Co., Ltd.
LF-A1-100H105A.pdf
Виробник: Lifud Technology Co., Ltd.
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 100W; 48÷144VDC; 300÷1050A; IP67
Type of power supply: switching
Application: LED
Kind of power supply: LED
Power: 0.1kW
Output voltage: 48...144V DC
Output current: 300...1050A
Supply voltage: 220...240V AC
IP rating: IP67
Body dimensions: 155.6x64.2x35.5mm
Manufacturer series: LF-A1
Protection: overheating OTP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -40...60°C
Electrical connection: wires
Number of outputs: 1
Additional functions: programmable
Efficiency: 91%
Operating modes: constant current
Caution!: rated parameters obtained at full load
на замовлення 15 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 100W; 48÷144VDC; 300÷1050A; IP67, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 0.1kW, Output voltage: 48...144V DC, Output current: 300...1050A, Supply voltage: 220...240V AC, IP rating: IP67, Body dimensions: 155.6x64.2x35.5mm, Manufacturer series: LF-A1, Protection: overheating OTP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -40...60°C, Electrical connection: wires, Number of outputs: 1, Additional functions: programmable, Efficiency: 91%, Operating modes: constant current, Caution!: rated parameters obtained at full load.