LF-AAT008-0350-42
  • LF-AAT008-0350-42
  • LF-AAT008-0350-42
LF-AAT008-0350-42 Lifud Technology Co., Ltd.
LF-AAT008-0350-42-DTE.pdf
Виробник: Lifud Technology Co., Ltd.
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 8W; 9÷42VDC; 100÷350mA; 220÷240VAC
Manufacturer series: LF-AAT
Additional functions: active PFC; triac dimming function
Application: LED
IP rating: IP20
Caution!: rated parameters obtained at full load
Type of power supply: switching
Operating temperature: -20...45°C
Output current: 100...350mA
Body dimensions: 142.1x29.8x20.5mm
Number of outputs: 1
Output voltage: 9...42V DC
Power: 8W
Supply voltage: 220...240V AC
Efficiency: 73%
на замовлення 98 шт:
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 8W; 9÷42VDC; 100÷350mA; 220÷240VAC, Manufacturer series: LF-AAT, Additional functions: active PFC; triac dimming function, Operating modes: constant current, Kind of power supply: LED, Application: LED, IP rating: IP20, Caution!: rated parameters obtained at full load, Type of power supply: switching, Operating temperature: -20...45°C, Output current: 100...350mA, Body dimensions: 142.1x29.8x20.5mm, Number of outputs: 1, Output voltage: 9...42V DC, Power: 8W, Supply voltage: 220...240V AC, Efficiency: 73%.