LF-AAT040-1050-42
LF-AAT040-1050-42 Lifud Technology Co., Ltd.
LF-AAT040-1050-42-DTE.pdf
Виробник: Lifud Technology Co., Ltd.
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 40W; 9÷42VDC; 700mA÷1.05A; IP20; 83%
Kind of power supply: LED
Power: 40W
Output voltage: 9...42V DC
Output current: 0.7...1.05A
Supply voltage: 220...240V AC
IP rating: IP20
Manufacturer series: LF-AAT
Operating temperature: -20...45°C
Number of outputs: 1
Additional functions: active PFC; triac dimming function
Efficiency: 83%
Operating modes: constant current
Caution!: rated parameters obtained at full load
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 40W; 9÷42VDC; 700mA÷1.05A; IP20; 83%, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 40W, Output voltage: 9...42V DC, Output current: 0.7...1.05A, Supply voltage: 220...240V AC, IP rating: IP20, Manufacturer series: LF-AAT, Operating temperature: -20...45°C, Number of outputs: 1, Additional functions: active PFC; triac dimming function, Efficiency: 83%, Operating modes: constant current, Caution!: rated parameters obtained at full load.