LF-ABT014-0350-42
  • LF-ABT014-0350-42
  • LF-ABT014-0350-42
  • LF-ABT014-0350-42
LF-ABT014-0350-42 Lifud Technology Co., Ltd.
LF-ABT014-0350-42 Specification V1.0.pdf
Виробник: Lifud Technology Co., Ltd.
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 14W; 25÷40VDC; 350mA; 220÷240VAC
Manufacturer series: LF-ABT
Additional functions: triac dimming function
Type of power supply: switching
Operating temperature: -20...45°C
Output current: 0.35A
Body dimensions: 121x39.9x25mm
Number of outputs: 1
Output voltage: 25...40V DC
Power: 14W
Supply voltage: 220...240V AC
Efficiency: 77.5%
на замовлення 21 шт:
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 14W; 25÷40VDC; 350mA; 220÷240VAC, Manufacturer series: LF-ABT, Additional functions: triac dimming function, Operating modes: constant current, Kind of power supply: LED, Application: LED, IP rating: IP20, Caution!: rated parameters obtained at full load, Type of power supply: switching, Operating temperature: -20...45°C, Output current: 0.35A, Body dimensions: 121x39.9x25mm, Number of outputs: 1, Output voltage: 25...40V DC, Power: 14W, Supply voltage: 220...240V AC, Efficiency: 77.5%.