LF-ACB013B-0450-42-CSB
  • LF-ACB013B-0450-42-CSB
  • LF-ACB013B-0450-42-CSB
LF-ACB013B-0450-42-CSB Lifud Technology Co., Ltd.
LF-ACB013B-0450-42-C.pdf
Виробник: Lifud Technology Co., Ltd.
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 12.9W; 2.5÷42VDC; 100÷450mA; IP20
Operating temperature: -20...45°C
Power: 12.9W
Additional functions: Casambi
Operating modes: constant current
Manufacturer series: LF-ACB
Electrical connection: spring-loaded terminals
Type of power supply: switching
Output current: 100...450mA
Body dimensions: 143.2x30.2x25mm
Number of outputs: 1
Output voltage: 2.5...42V DC
Supply voltage: 220...240V AC
Efficiency: 84.5%
Protection: anti-overload OLP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Application: LED
на замовлення 77 шт:
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 12.9W; 2.5÷42VDC; 100÷450mA; IP20, Operating temperature: -20...45°C, Power: 12.9W, Additional functions: Casambi, Operating modes: constant current, Manufacturer series: LF-ACB, IP rating: IP20, Kind of power supply: LED, Caution!: rated parameters obtained at full load, Electrical connection: spring-loaded terminals, Type of power supply: switching, Output current: 100...450mA, Body dimensions: 143.2x30.2x25mm, Number of outputs: 1, Output voltage: 2.5...42V DC, Supply voltage: 220...240V AC, Efficiency: 84.5%, Protection: anti-overload OLP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Application: LED.