LF-ACB040B-1050-54-CSB
  • LF-ACB040B-1050-54-CSB
  • LF-ACB040B-1050-54-CSB
LF-ACB040B-1050-54-CSB Lifud Technology Co., Ltd.
LF-ACB040B-1050-54-C.pdf
Виробник: Lifud Technology Co., Ltd.
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 40W; 2÷54VDC; 300mA÷1.05A; IP20
Kind of power supply: LED
Power: 40W
Output voltage: 2...54V DC
Output current: 300mA...1.05A
Supply voltage: 220...240V AC
IP rating: IP20
Body dimensions: 97x43x30mm
Manufacturer series: LF-ACB
Protection: anti-overload OLP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -20...50°C
Electrical connection: spring-loaded terminals
Number of outputs: 1
Additional functions: Casambi
Efficiency: 89.5%
Operating modes: constant current
Caution!: rated parameters obtained at full load
на замовлення 51 шт:
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 40W; 2÷54VDC; 300mA÷1.05A; IP20, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 40W, Output voltage: 2...54V DC, Output current: 300mA...1.05A, Supply voltage: 220...240V AC, IP rating: IP20, Body dimensions: 97x43x30mm, Manufacturer series: LF-ACB, Protection: anti-overload OLP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -20...50°C, Electrical connection: spring-loaded terminals, Number of outputs: 1, Additional functions: Casambi, Efficiency: 89.5%, Operating modes: constant current, Caution!: rated parameters obtained at full load.