LF-ACD075D-1050-115
  • LF-ACD075D-1050-115
  • LF-ACD075D-1050-115
LF-ACD075D-1050-115 Lifud Technology Co., Ltd.
LF-ACD075D-1050-115.pdf
Виробник: Lifud Technology Co., Ltd.
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 75W; 35÷115VDC; 200mA÷1.05A; IP20
Kind of power supply: LED
Power: 75W
Output voltage: 35...115V DC
Output current: 200mA...1.05A
Supply voltage: 220...240V AC
IP rating: IP20
Body dimensions: 132.6x76.5x33mm
Manufacturer series: LF-ACD
Protection: anti-overload OLP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -40...55°C
Electrical connection: spring-loaded terminals
Number of outputs: 1
Additional functions: NFC
Efficiency: 91%
Operating modes: constant current
Caution!: rated parameters obtained at full load
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 75W; 35÷115VDC; 200mA÷1.05A; IP20, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 75W, Output voltage: 35...115V DC, Output current: 200mA...1.05A, Supply voltage: 220...240V AC, IP rating: IP20, Body dimensions: 132.6x76.5x33mm, Manufacturer series: LF-ACD, Protection: anti-overload OLP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -40...55°C, Electrical connection: spring-loaded terminals, Number of outputs: 1, Additional functions: NFC, Efficiency: 91%, Operating modes: constant current, Caution!: rated parameters obtained at full load.