LF-ACD120A-1050-220
LF-ACD120A-1050-220 Lifud Technology Co., Ltd.
LF-ACD120A-1050-220.pdf
Виробник: Lifud Technology Co., Ltd.
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; DALI 2; 120W; 54÷220VDC; 200mA÷1.05A
Kind of power supply: LED
Additional functions: NFC; programmable
Type of power supply: switching
Operating temperature: -40...55°C
Body dimensions: 149.8x90x40mm
Output current: 200mA...1.05A
Number of outputs: 1
Power: 0.12kW
Supply voltage: 220...240V AC
Output voltage: 54...220V DC
Efficiency: 92%
Operating modes: constant current
Communictions protocol: DALI 2
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; DALI 2; 120W; 54÷220VDC; 200mA÷1.05A, IP rating: IP20, Application: LED, Kind of power supply: LED, Additional functions: NFC; programmable, Caution!: rated parameters obtained at full load, Electrical connection: spring-loaded terminals, Type of power supply: switching, Operating temperature: -40...55°C, Body dimensions: 149.8x90x40mm, Output current: 200mA...1.05A, Number of outputs: 1, Power: 0.12kW, Supply voltage: 220...240V AC, Output voltage: 54...220V DC, Efficiency: 92%, Protection: anti-overload OLP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Manufacturer series: LF-ACD, Operating modes: constant current, Communictions protocol: DALI 2.