LF-ACD120B-1050-220
LF-ACD120B-1050-220 Lifud Technology Co., Ltd.
LF-ACD120B-1050-220.pdf
Виробник: Lifud Technology Co., Ltd.
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; DALI 2; 120W; 54÷220VDC; 200mA÷1.05A
Type of power supply: switching
Application: LED
Communictions protocol: DALI 2
Kind of power supply: LED
Power: 0.12kW
Output voltage: 54...220V DC
Output current: 200mA...1.05A
Supply voltage: 220...240V AC
IP rating: IP20
Body dimensions: 149.8x90x40mm
Manufacturer series: LF-ACD
Protection: anti-overload OLP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -40...55°C
Electrical connection: spring-loaded terminals
Number of outputs: 1
Additional functions: D4i; NFC; programmable
Efficiency: 91%
Operating modes: constant current
Caution!: rated parameters obtained at full load
на замовлення 29 шт:
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; DALI 2; 120W; 54÷220VDC; 200mA÷1.05A, Type of power supply: switching, Application: LED, Communictions protocol: DALI 2, Kind of power supply: LED, Power: 0.12kW, Output voltage: 54...220V DC, Output current: 200mA...1.05A, Supply voltage: 220...240V AC, IP rating: IP20, Body dimensions: 149.8x90x40mm, Manufacturer series: LF-ACD, Protection: anti-overload OLP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -40...55°C, Electrical connection: spring-loaded terminals, Number of outputs: 1, Additional functions: D4i; NFC; programmable, Efficiency: 91%, Operating modes: constant current, Caution!: rated parameters obtained at full load.